FTAS00-8.4AS-4A
DigiKeys produktnummer
360-3654-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-8.4AS-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 8,4" (213,36mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Høyde
5,33" (135,40mm)
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
8,4" (213,36mm)
Lengde
6,95" (176,50mm)