FTAS00-121AS4
DigiKeys produktnummer
360-3039-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-121AS4
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 12,1" (307,34mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
7,80" (198,00mm)
Høyde
0,08" (2,10mm)
Emballasje
Bulk
Diagonal skjermstørrelse
12,1" (307,34mm)
Lengde
10,28" (261,00mm)