FTAS00-104AV4
DigiKeys produktnummer
360-3038-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-104AV4
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 10,4" (264,16mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
7,21" (183,00mm)
Høyde
0,08" (2,10mm)
Emballasje
Bulk
Diagonal skjermstørrelse
10,4" (264,16mm)
Lengde
8,92" (226,57mm)