FTAS00-104A5
DigiKeys produktnummer
360-2440-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-104A5
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 10,4" (264,16mm) RS232, USB
Kategori
Bredde
0,08" (2,10mm)
Produsent
NKK Switches
Høyde
6,61" (167,90mm)
Serie
Grensesnitt
RS232, USB
Emballasje
Bulk
Type
Resistiv
Delestatus
Aktiv
Diagonal skjermstørrelse
10,4" (264,16mm)
Lengde
8,66" (219,96mm)