FTAS00-10.6AW-4A
DigiKeys produktnummer
360-3657-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-10.6AW-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 10,6" (269,24mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Høyde
5,56" (141,30mm)
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
10,6" (269,24mm)
Lengde
9,19" (233,40mm)