FTAS00-10.4AV-4A
DigiKeys produktnummer
360-3656-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-10.4AV-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 10,4" (264,16mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Høyde
6,43" (163,40mm)
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
10,4" (264,16mm)
Lengde
8,52" (216,41mm)