FTAS00-10.4AS-4A
DigiKeys produktnummer
360-3655-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-10.4AS-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 10,4" (264,16mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Høyde
6,39" (162,40mm)
Serie
Grensesnitt
4-tråds
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
10,4" (264,16mm)
Lengde
8,47" (215,00mm)