FTAS00-10.4A-5
DigiKeys produktnummer
FTAS00-10.4A-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-10.4A-5
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 10,4" (264,16mm) 5-ledninger
Kategori
Bredde
0,08" (2,10mm)
Produsent
NKK Switches
Høyde
6,61" (167,90mm)
Serie
Grensesnitt
5-ledninger
Emballasje
Bulk
Type
Resistiv
Delestatus
Aktiv
Diagonal skjermstørrelse
10,4" (264,16mm)
Lengde
8,66" (219,90mm)