RP101N151D-TR-FE er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Nisshinbo Micro Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RP101N151D-TR-FE
DigiKeys produktnummer
RP101N151D-TR-FE-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RP101N151D-TR-FE
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
25 µA
Serie
PSRR
75dB (1kHz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - inngang (maks)
5,25V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
1,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.38V ved 150mA