ST-4ETB501
DigiKeys produktnummer
563-ST-4ETB501TR-ND - Tape og spole (TR)
563-ST-4ETB501CT-ND - Båndavsnitt (CT)
563-ST-4ETB501DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ST-4ETB501
Beskrivelse
TRIMMER 500 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Detaljert beskrivelse
500 Ohms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
ST-4ETB501 Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
500 Ohms
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflate (5,00mm x 4,50mm)
Toleranse
±20%