ST-4ETB102
DigiKeys produktnummer
563-ST-4ETB102TR-ND - Tape og spole (TR)
563-ST-4ETB102CT-ND - Båndavsnitt (CT)
563-ST-4ETB102DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ST-4ETB102
Beskrivelse
TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ST-4ETB102 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Nidec Components
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
1 kOhms
Termineringsstil
Måkevinge
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflate (5,00mm x 4,50mm)
Toleranse
±20%