ST-32ETA504
DigiKeys produktnummer
563-ST-32ETA504TR-ND - Tape og spole (TR)
563-ST-32ETA504CT-ND - Båndavsnitt (CT)
563-ST-32ETA504DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ST-32ETA504
Beskrivelse
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
Detaljert beskrivelse
500 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
ST-32ETA504 Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
500 kOhms
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,134" x 0,134" overflate (3,40mm x 3,40mm)
Toleranse
±20%