ST-32EA103 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Nidec Components
På lager: 2 331
Datablad
10 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ST-32EA103
DigiKeys produktnummer
563-ST-32EA103-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ST-32EA103
Beskrivelse
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Detaljert beskrivelse
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Bulk
Motstand
10 kOhms
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,134" x 0,134" overflate (3,40mm x 3,40mm)
Toleranse
±20%