SM-42TW504 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
500 kOhms 0,25W, 1/4W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 11.0 Svingning Toppjustering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SM-42TW504
DigiKeys produktnummer
SM-42TW504TR-ND - Tape og spole (TR)
SM-42TW504CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SM-42TW504DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM-42TW504
Beskrivelse
TRIMMER 500KOHM 0.25W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM-42TW504 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Nidec Components
Antall viklinger
11.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
500 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,189" x 0,138" overflate (4,80mm x 3,50mm)
Toleranse
±10%