SM-42TA204
DigiKeys produktnummer
SM-42TA204TR-ND - Tape og spole (TR)
SM-42TA204CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SM-42TA204DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM-42TA204
Beskrivelse
TRIMMER 200K OHM 0.25W J LEAD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
200 kOhms 0,25W, 1/4W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 11.0 Svingning Sidejustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM-42TA204 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Nidec Components
Antall viklinger
11.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
200 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,189" x 0,181" overflate (4,80mm x 4,60mm)
Toleranse
±10%