SM-3TW504 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
På lager: 353
500 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 11.0 Svingning Toppjustering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SM-3TW504
DigiKeys produktnummer
SM-3TW504-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SM-3TW504
Beskrivelse
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
SM-3TW504 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Nidec Components
Antall viklinger
11.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
500 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,154" x 0,126" overflate (3,90mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Erstatninger (3)
DelenummerProdusent Antall tilgjengeligDigiKeys produktnummer Enhetspris Type erstatning
SM-3W504Nidec Components0SM-3W504-NDkr 22,37555Parametrisk ekvivalent
3223W-1-504Bourns Inc.03223W-1-504-NDkr 24,83225Parametrisk ekvivalent
3223W-1-504EBourns Inc.3533223W-1-504ECT-NDkr 36,77000Parametrisk ekvivalent