HG16-030-AB-00
DigiKeys produktnummer
563-HG16-030-AB-00-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HG16-030-AB-00
Beskrivelse
12V DC PLANETARY GEAR MOTOR, 310
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DC-motor Girmotor 310 RPM 12VDC
Kategori
Dreiemoment - nominell (oz-in/mNm)
3,54 / 25
Produsent
Nidec Components
Størrelse/dimensjon
Rund - 0,630" dia (16,00mm)
Serie
Diameter - aksel
0,118" (3,00mm)
Emballasje
Boks
Lengde - aksel og lager
0,394" (10,00mm)
Delestatus
Aktiv
Monteringshullavstand
0,433" (11,00mm)
Type
DC-motor
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Funksjon
Girmotor
Girreduksjonsrate
30
Nominell spenning
12VDC