CT-6EP204
DigiKeys produktnummer
563-CT-6EP204-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CT-6EP204
Beskrivelse
TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljert beskrivelse
200 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
CT-6EP204 Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
200 kOhms
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,276" x 0,276" overflate (7,00mm x 7,00mm)
Toleranse
±10%