CT-6EP105
DigiKeys produktnummer
563-CT-6EP105-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CT-6EP105
Beskrivelse
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 MOhms 0,5W, 1/2W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CT-6EP105 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Nidec Components
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
1 MOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,276" x 0,276" overflate (7,00mm x 7,00mm)
Toleranse
±10%