CL-SA-12C-02
DigiKeys produktnummer
563-1388-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CL-SA-12C-02
Beskrivelse
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skyvebrytere SPDT Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CL-SA-12C-02 Modeller
Kategori
Aktuatorlengde
1,40mm
Produsent
Nidec Components
Kontaktmateriale
Gull (Au)
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
PC-pinne
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Krets
SPDT
Bryterbevegelse
1,60mm
Kontakttidtaking
Ikke kortsluttende (BBM)
Mekanisk liv
10,000 sykluser
Bryterfunksjon
På-på
Elektrisk levetid
2,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
500mA (DC)
Driftskraft
255gf
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
12 V