CFS-0101MC
DigiKeys produktnummer
563-2008-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFS-0101MC
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere SPST 1 posisjoner Gjennomgående hull Skyve (standard) Aktuator 100mA 6VDC
Kategori
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Produsent
Nidec Components
Høyde over tavlen
0,177" (4,50mm)
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Rør
Termineringsstil
PC-pinne
Delestatus
Aktiv
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Krets
SPST
Kan vaskes
Ingen
Antall posisjoner
1
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Nominell strøm (AMP)
100mA
Hoveddel-materiale
Polyfenylensulfid (PPS)
Nominell spenning
6VDC
Lengde
0,156" (3,96mm)