CFS-0100TB
DigiKeys produktnummer
563-CFS-0100TR-ND - Tape og spole (TR)
563-CFS-0100CT-ND - Båndavsnitt (CT)
563-CFS-0100DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CFS-0100TB
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere SPST 1 posisjoner Overflatemontering Skyve (standard) Aktuator 100mA 6VDC
Kategori
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Produsent
Nidec Components
Høyde over tavlen
0,146" (3,70mm)
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Termineringsstil
Måkevinge
Delestatus
Aktiv
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Krets
SPST
Kan vaskes
Ja
Antall posisjoner
1
Funksjoner
Tapetetning
Nominell strøm (AMP)
100mA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Nominell spenning
6VDC
Hoveddel-materiale
Polyfenylensulfid (PPS)
Aktuatortype
Skyve (standard)
Lengde
0,156" (3,96mm)