UKL1C220KDDANA
DigiKeys produktnummer
493-15350-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UKL1C220KDDANA
Beskrivelse
CAP ALUM 22UF 10% 16V RADIAL TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µF 16 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UKL1C220KDDANA Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
85 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
170 mA @ 10 kHz
Delestatus
Utdatert
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±10%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
16 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 105°C