UBX2V100MHL
DigiKeys produktnummer
493-14911-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UBX2V100MHL
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 350 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 150°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UBX2V100MHL Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Klassifiseringer
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved lav frekvens
120 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
216 mA @ 100 kHz
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,492" dia (12,50mm)
Nominell spenning
350 V
Høyde - sittende (maks)
0,846" (21,50mm)
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 150°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-25°C – 150°C