UBX1J221MHL
DigiKeys produktnummer
493-16663-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UBX1J221MHL
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 63 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 150°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UBX1J221MHL Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Klassifiseringer
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved lav frekvens
520 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.04 A @ 100 kHz
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,492" dia (12,50mm)
Nominell spenning
63 V
Høyde - sittende (maks)
1,043" (26,50mm)
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 150°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 150°C