UBW2A100MPD
DigiKeys produktnummer
493-14897-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UBW2A100MPD
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 100 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 135°C
EDA-/CAD-modeller
UBW2A100MPD Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
75 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
150 mA @ 100 kHz
Impedans
1.5 Ohms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Nominell spenning
100 V
Høyde - sittende (maks)
0,531" (13,50mm)
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 135°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 135°C