UBW1H221MPD
DigiKeys produktnummer
493-14893-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UBW1H221MPD
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 135°C
EDA-/CAD-modeller
UBW1H221MPD Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Rippelstrøm ved lav frekvens
465 mA @ 120 Hz
Impedans
98 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Nominell spenning
50 V
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 135°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 135°C