UBW1H100MPD
DigiKeys produktnummer
493-16426-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UBW1H100MPD
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 135°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UBW1H100MPD Modeller
Kategori
Klassifiseringer
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
90 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
180 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
750 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Nominell spenning
50 V
Høyde - sittende (maks)
0,531" (13,50mm)
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 135°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 135°C