RPS1C151MCN1GS
DigiKeys produktnummer
493-3853-2-ND - Tape og spole (TR)
493-3853-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-3853-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RPS1C151MCN1GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RPS1C151MCN1GS Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
320 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.2 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
150 µF
Høyde - sittende (maks)
0,303" (7,70mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
16 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm