RNS1C470MDS1JX
DigiKeys produktnummer
493-RNS1C470MDS1JXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RNS1C470MDS1JTR-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
RNS1C470MDS1JX
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 42mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNS1C470MDS1JX Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved lav frekvens
240 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.4 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Kapasitans
47 µF
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,433" (11,00mm)
Nominell spenning
16 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
ESR (Equivalent Series Resistance)
42mOhm