RKS1J100MCNAHFGS
DigiKeys produktnummer
RKS1J100MCNAHTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RKS1J100MCNAHFGS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 40mOhm 3000 Hrs ved 125°C
Kategori
Levetid ved temp.
3000 Hrs ved 125°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Rippelstrøm ved lav frekvens
218 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.18 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
10 µF
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
63 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm