PCV1H101MCL2GS
DigiKeys produktnummer
493-4558-2-ND - Tape og spole (TR)
493-4558-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-4558-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PCV1H101MCL2GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Detaljert beskrivelse
100 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 3000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
PCV1H101MCL2GS Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
3000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.6 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm