PCV1E151MCL7GS
DigiKeys produktnummer
493-4540-2-ND - Tape og spole (TR)
493-4540-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-4540-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PCV1E151MCL7GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 23mOhm 3000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PCV1E151MCL7GS Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
3000 Hrs ved 105°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.6 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
150 µF
Høyde - sittende (maks)
0,394" (10,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
23mOhm