PCR1E221MCL1GS
DigiKeys produktnummer
493-13753-2-ND - Tape og spole (TR)
493-13753-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-13753-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PCR1E221MCL1GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 33mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PCR1E221MCL1GS Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.1 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
220 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
33mOhm