PCJ1C151MCL1GS
DigiKeys produktnummer
493-14059-2-ND - Tape og spole (TR)
493-14059-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-14059-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PCJ1C151MCL1GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 µF 16 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 22mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PCJ1C151MCL1GS Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.15 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
150 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
16 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
22mOhm