PCG0E472MCL1GS
DigiKeys produktnummer
493-4582-2-ND - Tape og spole (TR)
493-4582-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-4582-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PCG0E472MCL1GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 4700UF 20% 2.5V
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4700 µF 2.5 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 10mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PCG0E472MCL1GS Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
5.6 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
4700 µF
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
2.5 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
10mOhm