GYC1H680MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
GYC1H680MCQ1TR-ND - Tape og spole (TR)
GYC1H680MCQ1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
GYC1H680MCQ1GS
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
68 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
330 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.2 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
68 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C