BZT52C6V2
DigiKeys produktnummer
3372-BZT52C6V2TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C6V2
Beskrivelse
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 6.2 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
50 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 3 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
500 mW