PTVS58VP1UP,115
DigiKeys produktnummer
1727-4446-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4446-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4446-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PTVS58VP1UP,115
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SOD1285
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
93,6V Klemme 6,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-128/CFP5
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
58V
Kapsling
SOD-128
Spenning - gjennomslag (min)
64,4V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
93,6V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,4A