PTVS28VP1UP,115
DigiKeys produktnummer
1727-4436-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4436-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4436-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PTVS28VP1UP,115
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD1285
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 13,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-128/CFP5
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Kapsling
SOD-128
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
13,2A