PTVS16VP1UTP,115
DigiKeys produktnummer
1727-PTVS16VP1UTP,115TR-ND - Tape og spole (TR)
1727-PTVS16VP1UTP,115CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-PTVS16VP1UTP,115DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PTVS16VP1UTP,115
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26V SOD128/CFP5
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26V Klemme 23,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-128/CFP5
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 185°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
16V
Kapsling
SOD-128
Spenning - gjennomslag (min)
17,8V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
26V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
23,1A