PSMNR90-40SSHJ
DigiKeys produktnummer
1727-8561-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-8561-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMNR90-40SSHJ
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 375A LFPAK88
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 375A (Tc) 375W (Tc) Overflatemontering LFPAK88 (SOT1235)
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
166 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
12888 pF @ 25 V
Delestatus
Utdatert
FET-egenskap
Schottky-diode (hoveddel)
FET-type
Effekttap (maks)
375W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
40 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C