PSMN8R5-40HSX
DigiKeys produktnummer
1727-PSMN8R5-40HSXTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-PSMN8R5-40HSXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-PSMN8R5-40HSXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN8R5-40HSX
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 40V 30A LFPAK56D
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 40V 30A (Ta) 53W (Ta) Overflatemontering LFPAK56D
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA
Produsent
Nexperia USA Inc.
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
21.8nC ved 10V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1439pF ved 25V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
53W (Ta)
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Drain til Source-spenning
40V
Kapsling
SOT-1205, 8-LFPAK56
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
30A (Ta)
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56D
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8.5mOhm ved 15A, 10V