PSMN7R0-30YL,115
DigiKeys produktnummer
1727-4170-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4170-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4170-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN7R0-30YL,115
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 76A LFPAK56
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 76A (Tc) 51W (Tc) Overflatemontering LFPAK56, Power-SO8
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.15V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1270 pF @ 12 V
FET-type
Effekttap (maks)
51W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56, Power-SO8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7mOhm ved 15A, 10V