PSMN057-200B,118
DigiKeys produktnummer
1727-4774-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4774-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4774-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN057-200B,118
Beskrivelse
MOSFET N-CH 200V 39A D2PAK
Detaljert beskrivelse
N-kanal 200 V 39A (Tc) 250W (Tc) Overflatemontering D2PAK
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
96 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3750 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
250W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
57mOhm ved 17A, 10V