PSMN028-100HSX
DigiKeys produktnummer
1727-PSMN028-100HSXTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-PSMN028-100HSXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-PSMN028-100HSXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN028-100HSX
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56D
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 100V 29A (Ta) 64W (Ta) Overflatemontering LFPAK56D
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA
Produsent
Nexperia USA Inc.
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
34nC ved 10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2137pF ved 25V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
64W (Ta)
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Drain til Source-spenning
100V
Kapsling
SOT-1205, 8-LFPAK56
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
29A (Ta)
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56D
Rds på (maks) ved Id, Vgs
27.5mOhm ved 5A, 10V