PSMN013-60HLX
DigiKeys produktnummer
1727-PSMN013-60HLXTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-PSMN013-60HLXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-PSMN013-60HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN013-60HLX
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 60V 40A LFPAK56D
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 60V 40A (Ta) 64W (Ta) Overflatemontering LFPAK56D
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.1V ved 1mA
Produsent
Nexperia USA Inc.
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22.4nC ved 5V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2953pF ved 25V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
64W (Ta)
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Drain til Source-spenning
60V
Kapsling
SOT-1205, 8-LFPAK56
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
40A (Ta)
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56D
Rds på (maks) ved Id, Vgs
12.5mOhm ved 10A, 5V