PSMN011-60HLX
DigiKeys produktnummer
1727-PSMN011-60HLXTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-PSMN011-60HLXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-PSMN011-60HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PSMN011-60HLX
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 60V 35A LFPAK56D
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 60V 35A (Ta) 68W (Ta) Overflatemontering LFPAK56D
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.1V ved 1mA
Produsent
Nexperia USA Inc.
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
24.5nC ved 5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3470pF ved 25V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
68W (Ta)
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Monteringstype
Overflatemontering
FET-egenskap
Logikknivåport
Kapsling
SOT-1205, 8-LFPAK56
Drain til Source-spenning
60V
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56D
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
35A (Ta)
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
10.7mOhm ved 15A, 10V