PMV15ENEAR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PMV15ENEAR |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 30V 6.2A TO236AB |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 30 V 6,2A (Ta) 700mW (Ta), 8,3W (Tc) Overflatemontering TO-236AB |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PMV15ENEAR Modeller |
Kategori | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 14 nC @ 10 V |
Produsent | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 440 pF @ 15 V |
Delestatus Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey | Effekttap (maks) 700mW (Ta), 8,3W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Teknologi | Grad Bilteknikk |
Drain til Source-spenning 30 V | Godkjenning AEC-Q101 |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Monteringstype Overflatemontering |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 4,5V, 10V | Leverandørens enhetsforpakning TO-236AB |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 20mOhm ved 5,8A, 10V | Kapsling |
Vgs(th) (maks) ved Id 2.5V ved 250µA | Baseproduktnummer |