PMEG100V100ELPDAZ
DigiKeys produktnummer
1727-7641-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-7641-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-7641-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PMEG100V100ELPDAZ
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 10A CFP15
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 10A Overflatemontering CFP15
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 100 V
Produsent
Kapasitans ved Vr, F
135pF ved 10V, 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Leverandørens enhetsforpakning
CFP15
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 10 A
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)